Flat Mangabeiras E Manacas Granja Brasil Itaipava Appartement

Belangrijkste voorzieningen

  • The lagest option:
  • 2 gasten
  • 1 bed
  • 1 slaapkamer

Locatie

    Flat Mangabeiras E Manacas Granja Brasil Itaipava Appartement Petrópolis ligt binnen 3 km van Shopping altair en heeft een zwembad met een sauna. Dit appartement biedt een eersteklas ligging, binnen een paar straten van Shopping Valley.

    Te voet bent u binnen 5 minuten in het centrum van Petrópolis. Het appartement bevindt zich op 15 minuten rijafstand van het Stadspark Mayor Paulo Rattes.

    Gasten van Flat Mangabeiras E Manacas Granja Brasil Itaipava Appartement zullen blij zijn met het uitzicht op het zwembad. Bij deze accommodatie zijn een inloopdouche aanwezig voor uw comfort. Een haardroger zijn ook aanwezig in de badkamer.

    De beschikbaarheid van een stoomcabine, een bubbelbad en een sauna bij dit appartement zorgt voor een aangenamere ervaring. Voor actieve gasten worden pingpong aangeboden, samen met een tennisbaan.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 20:00
    Uitchecken: tot 12:00
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen ledikanten in de kamer.

    Kameropties bij Flat Mangabeiras E Manacas Granja Brasil Itaipava Appartement Petrópolis

    Gasten van Flat Mangabeiras E Manacas Granja Brasil Itaipava Appartement zullen blij zijn met het uitzicht op het zwembad. Bij deze accommodatie zijn een inloopdouche aanwezig voor uw comfort. Een haardroger zijn ook aanwezig in de badkamer.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Flat Mangabeiras E Manacas Granja Brasil Itaipava Appartement Petrópolis Bedden foto Flat Mangabeiras E Manacas Granja Brasil Itaipava Appartement Petrópolis Interieur foto Flat Mangabeiras E Manacas Granja Brasil Itaipava Appartement Petrópolis Voorzieningen foto Flat Mangabeiras E Manacas Granja Brasil Itaipava Appartement Petrópolis Zwembad foto Flat Mangabeiras E Manacas Granja Brasil Itaipava Appartement Petrópolis Buitenkant foto Flat Mangabeiras E Manacas Granja Brasil Itaipava Appartement Petrópolis Buitenkant foto Flat Mangabeiras E Manacas Granja Brasil Itaipava Appartement Petrópolis Gymzaal foto Flat Mangabeiras E Manacas Granja Brasil Itaipava Appartement Petrópolis Bedden foto Flat Mangabeiras E Manacas Granja Brasil Itaipava Appartement Petrópolis Faciliteiten foto Flat Mangabeiras E Manacas Granja Brasil Itaipava Appartement Petrópolis Kamer foto
    Studio Appartement

    Grootte: 23 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Flat Mangabeiras E Manacas Granja Brasil Itaipava Appartement Petrópolis Wastafels foto
    Kamer met Twee Aparte Bedden

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Flat Mangabeiras E Manacas Granja Brasil Itaipava Appartement Petrópolis

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Flat Mangabeiras E Manacas Granja Brasil Itaipava Appartement Petrópolis

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Brazilië

    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Flat Mangabeiras E Manacas Granja Brasil Itaipava Appartement Petrópolis